Ohlédnutí za soutěží družstev 2011

Letošní rok nás reprezentovala čtyři družstva. Mladší žáci , dorost , dospělí “A“ a dospělí “B“.

Mladší žáci ve složení Marvan, Plachta, Eberl, Kubarič, Padevět, Newaldová, Rillichová, Korbelová a Havlová letos zahráli velmi dobře. Po 3 vítězných zápasech a 4 prohrách jim v tabulce patří pěkné 5 místo (nechali jsme za sebou Kutnou Horu,Čáslav a Bystřici). Příští rok bude našim cílem skončit minimálně do 3. místa.. (doufám, že se mnou všichni hráči souhlasí – r.p.)

Družstvo dorostu i přes posily letos skončilo na posledním 7. místě, bez jediné výhry, a to je obrovské zklamání. 4 vítězné dvouhry + 2 čtyřhry je za celou soutěž opravdu málo. Doufejme, že družstvo ve složení Padevět, Novák, Koubek, Jalůvka, Fiala, Chrt, Ganajová, Pálová, Pešanová a Jalůvková příští rok zabere a budeme je v  hledat alespoň ve středu tabulky.

Družstvo dospělých “A“ v tomto roce udrželo těsně 2. třídu, když skončilo na 7 místě. Herně to nebyla špatná sezona, ale bohužel se prohrálo 3x těsně 5/4. Napřesrok budeme chtít kotvit někde od sestupových pozic. Hodně se čekalo od našeho snajpra Hruši, ale letos vyjímečně nějaký ten bod přenechal mladšímu a staršímu soupeři (pořád je to ale střelec). A družstvo – Hruška, Weisheitel, Plachta, Hruška, Buřič, Cyrány, Urbanová, Frojdová, Štěpánová.

Dobrou sezonu má letos za sebou B družstvo dospělých, které skončilo na 5 místě ( 3 výhry, 4 porážky) a myslím, že v další sezóně to může být výsledkově i herně ještě lepší. Sestava – Houzer, ,Padevět, Hameta, Wasserburger, Zaal, Červenka, Macháček, Pošmourná, Fišerová.